Aktualności

WAŻNA INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW GMINY GAWORZYCE

24 kwi 2026 09:04
UWAGA! PO ODBIÓR WODY MOŻNA JUŻ ZGŁASZAĆ SIĘ DO GMINNEGO OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ W GAWORZYCACH Woda pitna w butelkach dostępna jest dla mieszkańców Gaworzyc w: - Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej, ul. Okrężna 85, - Urzędzie Gminy, ul. Dworcowa 95 Do miejscowości Mieszków, Koźlice, Kłobuczyn oraz Dzików woda pitna zostanie dostarczona bezpośrednio przez OSP Kłobuczyn.
grafika pomocnicza - Strażak napełnia wiadro wodą z wozu strażackiego, obok stoją zapasy wody w butelkach i mieszkańcy wsi.

Gmina Gaworzyce zabezpieczyła wodę do celów sanitarnych, która będzie dystrybuowana przez OSP Gaworzyce oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Kłobuczynie w miejscowościach: Koźlice, Kłobuczyn, Dzików, Mieszków i Gaworzyce.

Strażacy będą poruszać się po miejscowościach i informować mieszkańców przez megafon o możliwości pobrania wody.