WAŻNA INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW GMINY GAWORZYCE 24 kwi 2026 09:04 UWAGA! PO ODBIÓR WODY MOŻNA JUŻ ZGŁASZAĆ SIĘ DO GMINNEGO OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ W GAWORZYCACH Woda pitna w butelkach dostępna jest dla mieszkańców Gaworzyc w: - Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej, ul. Okrężna 85, - Urzędzie Gminy, ul. Dworcowa 95 Do miejscowości Mieszków, Koźlice, Kłobuczyn oraz Dzików woda pitna zostanie dostarczona bezpośrednio przez OSP Kłobuczyn. Gmina Gaworzyce zabezpieczyła wodę do celów sanitarnych, która będzie dystrybuowana przez OSP Gaworzyce oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Kłobuczynie w miejscowościach: Koźlice, Kłobuczyn, Dzików, Mieszków i Gaworzyce. Strażacy będą poruszać się po miejscowościach i informować mieszkańców przez megafon o możliwości pobrania wody. Czytaj także 15 cze 2026 OFERTA PRACY 11 cze 2026 „Oszukańcze inwestycje – jak się przed nimi ustrzec i co zrobić gdy padniemy ofiarą przestępców (I termin) 27 May 2026 27 maja Dzień Samorządu Terytorialnego