Aktualności

SZKOŁA DLA RODZICÓW I WYCHOWAWCÓW

14 lis 2022 08:11
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Gaworzycach robi rozeznanie wśród mieszkańców z terenu Gminy Gaworzyce o ilości osób chętnych do udziału w „Szkole dla rodziców i wychowawców”.

 

Szkoła dla rodziców i wychowawców - to ogólnopolski program spotkań dla każdego, kto szuka sposobu na nawiązanie głębszych i cieplejszych relacji z dziećmi.

 

„Szkoła dla rodziców i wychowawców” to cykl, podczas których uczestnicy mają okazję rozwinąć swoje rodzicielskie kompetencje. Spotkania te prowadzone są metodą warsztatową i mają charakter psychoedukacyjny. Dzięki nim uczestnicy dowiedzą się, jak skutecznie wyznaczać zdrowe granice w procesie wychowania i jak jest to istotne.

Rodzice i wychowawcy nabędą umiejętności słuchania, okazywania uczuć i pełnej akceptacji. Poznają i przećwiczą metody zachęcające dziecko do współpracy i samodzielności. Dowiedzą się, w jaki sposób budować reguły, wyciągać konsekwencje i rozwiązywać sytuacje konfliktowe.

 

Cykl spotkań odbędzie się w atmosferze dialogu i wymiany wzajemnych doświadczeń.

Zajęcia rozpoczynają się po uzbieraniu wymaganej liczby miejsc (o szczegółach będą Państwo informowani telefonicznie przez organizatorów).

 

Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach prosimy zgłoszenie uczestnictwa do 30.11.2022 r. w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gaworzycach przy ul. Okrężnej 85; 59 -180 Gaworzyce lub pod numerem telefonu 76 8316 267 bądź mailowo: a.blicharz-janicka@gopsgaworzyce.pl

 

Podczas zgłoszenia należy podać imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy.

Ilość miejsc ograniczona. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Warsztaty odbędą się po uzbieraniu wymaganej liczby miejsc (o szczegółach będą Państwo informowani telefonicznie przez organizatorów).